Про Центр

«INNOWEIGHT» – перший та єдиний ендокринологічний центр корекції ваги в Україні. Ми займаємося проблемою надмірної ваги на медичному рівні. Наш колектив знаходить індивідуальні рішення для кожного клієнта, що дозволяє говорити про високу ефективність лікування. Основна наша мета – успішне лікування зайвої ваги за допомогою надійних, безпечних і дієвих наукових розробок. Ряд досліджень доводить, що дуже часто причини зайвої ваги пов’язані з порушенням роботи ендокринної системи та обміну речовин. Саме тому наш штат складається з провідних дипломованих фахівців в галузі ендокринології. Проблема ожиріння і надмірної ваги комплексна, тому ми працюємо також у дієтологічному напрямку, і з психологічними причинами набору ваги. Якнайкраще себе проявили унікальні методики, розроблені фахівцями з США. Тепер вони доступні і в Україні. Медицина зайвої ваги за останні роки зробила значний крок вперед і центр «INNOWEIGHT» – перший на території пострадянського простору, який впроваджує найсучасніші методики. Крім того, з огляду на особливості кожного пацієнта ми доповнюємо і видозмінюємо програми лікування, що сприяє ще більшій ефективності та надійності результату.

Індивідуальний підхід

Домогтися позитивних і надійних результатів можна тільки у випадку, коли методика лікування підібрана спеціально для клієнта. Співробітники центру враховують стан здоров’я, досліджують всі необхідні показники, звіряють результати аналізів, і тільки після цього призначають курс лікування. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта – це наш обов’язок як професіоналів.

Професіоналізм

Наша команда складається з дипломованих фахівців, які вже багато років займаються комплексним вирішенням проблем надмірної та недостатньої ваги. Постійна практика, підвищення кваліфікації, знайомство з інноваційними методиками лікування – це те, що говорить про професіоналізм наших лікарів найкрасномовніше. Це запорука результативності та безпеки всього комплексу лікування.

Глибинне і різнобічне вивчення проблеми

Зайва вага – проблема, яка вирішується за умови зваженого професійного підходу. Для того, щоб результати були надійними і повернення до зайвої ваги не відбувалося, до лікування потрібно підходити комплексно. Саме тому наших клієнтів консультують ендокринологи, дієтологи, психотерапевти. Багатоаспектний підхід до лікування – те, що приносить стабільно високі результати.

Інноваційність

Колектив лікарів нашого центру в своїй практиці використовує тільки сучасні методики лікування. Медспеціалісти особливу увагу приділяють розробкам своїх американських колег, удосконаливши їх відкриття. Інноваційні методики лікування стали основним напрямком роботи професійних лікарів. Програма корекції ваги призначається тільки після ретельного розгляду вашого випадку – здачі аналізів і детальних розмов із клієнтом.

ПЕРСОНАЛ ЦЕНТРА

Оксана Вікторівна Малиновська

Лікар-ендокринолог вищої категорії

Кандидат медичних наук. Стаж роботи ендокринологом – 17 років. Займається діагностуванням та лікуванням порушень обміну речовин, хворобами нирок, гінекологічною ендокринологією.

Ольга Виталіївна Полосьмак

Психотерапевтичний консультант

Кандидат наук. Стаж психотерапевтичної практики – 7 років. Коуч зі здоров’я, life-coach, ведуча психотерапевтичних груп, ведуча навчальних програм. Суміщає практику з викладацькою діяльністю в КНУ ім. Т.Шевченка.

Ольга Василівна Костюкович

Дієтолог-консультант, лікар І-ї категорії

Стаж медичної практики – 17 років. Займається розробкою раціону харчування, роботою з систематичними порушеннями харчової поведінки, супроводом пацієнтів.

Ірина Лічна

Медична сестра

Медичний диплом з відзнакою. Стаж роботи – 5 років. Спеціалізується на супроводі програм зниження ваги, уважна до кожного пацієнта.