INNOweight Consult

Learn more about our departments

Домогтися комплексного підходу до лікування проблеми зайвої ваги – це основне завдання колективу лікарів центру «Інновейт». Саме тому необхідно розробити командне рішення на підставі висновків ендокринолога, дієтолога і психотерапевта. Тільки після того, як професіонали всебічно проаналізували організм пацієнта, можна підбирати ефективну методику схуднення.

Ендокринолог встановить, чи не порушений гормональний спектр і наявні проблеми у функціонуванні ендокринної системи. Порушення в її роботі є найчастішою причиною виникнення надлишку ваги.

Крім того, однією з найпоширеніших причин набору ваги є неправильна харчова поведінка. Швидкий прийом їжі, шкідливі звички і інші фактори поведінки ведуть до набору зайвих кілограмів. З викоріненням психологічних причин ожиріння працюють психотерапевти нашого центру.

Скласти правильний раціон, який міститиме всі необхідні вітаміни і мінерали, мікро- та макроелементи, а також буде збалансованим і сприятиме втраті ваги без наслідків для вашого організму – завдання дієтолога. Це не виснажлива дієта, це ідеальна модель харчування для вас.

Зайва вага – це медична проблема, яку професіонали центру «Інновейт» допоможуть вам вирішити. Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете утримувати ідеальну фігуру довгі роки.

Будь-яке професійне лікування повинно починатися з консультації, тільки так лікар зможе зануритися в суть проблеми, ознайомитися зі станом здоров’я пацієнта, дати йому необхідні рекомендації. Загалом, це вирішальний і найвідповідальніший момент у вирішенні проблеми. Це означає, що сам пацієнт готовий йти до мети, а справа доктора – допомогти йому в цьому найбільш повно і дієво.

Консультаційні послуги в нашому центрі

Тільки після комплексного аналізу проблеми можна починати цілеспрямоване лікування, тому штат центру «INNOWEIGHT» укомплектований наступними фахівцями:

  • ендокринолог. Неправильна робота ендокринної системи може стати причиною швидкого набору кілограмів. Порушення гормонального спектру впливають на вашу вагу, тому є сенс звернутися до такого лікаря і з’ясувати причину;
  • дієтолог. Частою причиною ожиріння стають переїдання, зловживання швидкими вуглеводами, незбалансований раціон, швидкі прийоми їжі. Лікар складе індивідуальну програму для вас і буде контролювати зміни;
  • психотерапевт. Постійні стреси, затяжні депресії, невпевненість в собі можуть стати причиною переїдання та інших порушень харчової поведінки. Такі розлади неодмінно потрібно лікувати і перебувати під постійним контролем лікаря до їх викорінення.

Комплексний підхід до вирішення проблеми ожиріння – це те, чим наша клініка позитивно виділяється серед інших. У нас в арсеналі тільки досконалі системи, спрямовані на ефективний результат. Співробітники нашого центру здійснюють ряд заходів, щоб знайти результативну і відповідну саме вашому організму методику.

Ми піклуємося про кожного клієнта

У нашому центрі зібралися професіонали – їм завжди важливо, щоб їх робота приносила людям довгоочікуваний результат. Зайва вага – це вирішувана проблема, з якою вам допоможуть впоратися фахівці центру «Інновейтів».

Доктора центру – це дипломовані фахівці, які забезпечать:

  • відповідальний підхід до кожного пацієнта. Детальні консультації, бажання побачити корінь проблеми, ентузіазм – це все про наш колектив;
  • використання інноваційних та традиційних методик для найкращих результатів;
  • індивідуальні розробки для кожного випадку;
  • точні консультації з будь-якого питання;
  • розробку правильного раціону для вашого організму;
  • психологічну допомогу і підтримку на кожному етапі лікування.

Ендокринологія

Ендокринна система дуже важлива для повноцінної роботи організму, так як вона виробляє гормони, що відповідають за цілі системи нашого тіла. Неправильний обмін речовин може стати причиною порушень в її роботі, що і веде до набору зайвих кілограмів. Професіонали клініки «Інновейт» досліджують проблему і знаходять комплексну методику її рішення. Детальніше…

Дієтологія

Збалансоване харчування – це основа правильної ваги та міцного здоров’я. Скласти правильний раціон, мотивувати до збалансованого вживання їжі, розповісти про співвідношення білків, жирів і вуглеводів – все це одні з основних завдань професіоналів-дієтологів в нашому центрі. Їх консультації дозволять пацієнтам по-новому поглянути на їжу і зробити правильний вибір. Детальніше…

Психологія

Ментальне здоров’я пацієнтів – це те, що теж важливо для корекції ваги наших клієнтів. З психікою пов’язані дуже багато систем організму, на стреси та інші проблеми наше тіло відгукується миттєво найнесподіванішими проявами – наприклад, зайвими кілограмами. Тому депресії, невпевненість у собі, комплекси, приховані проблеми – це те, з чим працюють професіонали цієї сфери.  Детальніше…

Останні новини