INNOweight Consult

Learn more about our departments

Неправильне харчування вважається однією з головних причин надмірної ваги. Висока калорійність їжі разом з малорухомим способом життя веде до неминучого зросту ваги. Існує ще одна проблема, з якою необхідно боротися – це неправильний обмін речовин, який теж  може стати наслідком незбалансованого харчування.

Багато хто намагається вирішити проблему самостійно і радикально – або знаходять виснажливу дієту, або посилено займаються спортом, при цьому не надаючи організму достатнього живлення. Ми застерігаємо Вас не експериментувати з власним здоров’ям та звернутися до спеціаліста-дієтолога – він розробить індивідуальну програму для особисто для вас.

Правильне харчування як основа всього

Правильне харчування – це дійсно запорука здоров’я всього організму. Вітаміни та мінерали, мікро- та мікроелементи, які ми отримуємо з їжі, добре засвоюються, потрапляють у всі системи органів і допомагають їм злагоджено працювати. Тому варто дуже ретельно слідкувати за тим, що ви їсте – так вам вдасться уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

Проблема надлишкової ваги також може бути пов’язана і з неправильним харчуванням. Фаст-фуд, мінімум білкі и максимум швидких вуглеводів, зловживання алкоголем, солодким і смаженим, відсутність овочів у раціоні веде до порушення обміну речовин і, як наслідок – до ожиріння.

В цьому завданні вам допоможуть наші професійні діетологи – вони вже давно займаються цією проблемою, підходять до неї дуже відповідально та комплексно. Консультація заснована на таких принципах:

  • Детальний аналіз харчування пацієнта. Ваше завдання – нічого не приховувати, розказати про своє меню абсолютно все. Головне – це зрозуміти, що вам щиро хочуть допомогти;
  • вивчення результатів аналізів. Це важливий етап – лікар повинен бачити, чого конкретно не вистачає вашому організму;
  • коригування. При необхідності ваш раціон буде повністю переглянутий: фахівець включить в нього необхідні саме для вашого організіма продукти;
  • постійний контроль вашого стану. Доктор спостерігатиме за тим, наскільки вам підходить система харчування, що туди потрібно додати, а що краще виключити. Розповідайте детально про своє самопочуття, обговорюйте свій раціон і проблемні питання.

За умови достатнього отримання білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів ваш організм працюватиме без збоїв, всі системи прийдуть у свій оптимальний стан. Це ж стосується й імунітету, ендокринної системи, стану шкіри, волосся та нігтів. Привести вагу в норму можна завдяки правильному харчуванню, цей раціон повинен стати вашим стилем життя. Навіть максимальні спортивні навантаження без втручання дієтологів не дадуть омріяних результатів.

Як допоможуть наші дієтологи

Колектив діетологів в нашому центрі «Інновейт» робить все необхідне аби вирішити проблему надмірної ваги ефективно. Результати доводять: за умови виважених підходу і виконанні всіх рекомендацій зайві кілограми більш не повертаються.

Наші лікарі гарантують:

  • використання сучасних високоефективних методик для боротьби з ожирінням;
  • індивідуальний підхід до кожного випадку. У людей різні організми, це означає, що й програма корекції ваги повинна бути унікальною;

допомога на кожному етапі вашої боротьби із надлишковою вагою. Контрольні зважування, подальші коригування раціону, детальні консультації забезпечать вирішення проблеми зайвої ваги.

Останні новини

Стоимость консультации                                              500грн.