INNOweight Consult

Learn more about our departments

Ендокринна система дуже важлива для функціонування всього організму: продукування гормонів на нормальному рівні впливає і на загальний стан людини, і на здоров’я людини в цілому. Тому стежити за її станом необхідно якомога ретельніше.

Останнім досягненням у світовій практиці лікування зайвої ваги є робота з метаболізмом пацієнтів. Саме завдяки йому можна домогтися того, що ви зможете втрачати зайві кілограми, при цьому не виснажуючи свій організм.  Для цього призначається індивідуальна низькокалорійна дієта, фізичні навантаження, нормований прийом води, вітаміни В6 і В12. Це не вживання ліків, яке зробить вас їх заручником, це продуктивний курс, який спрямований на стабілізацію вашого тіла шляхом ефективного лікування. В цьому немає нічого небезпечного – під постійним контролем професійних лікарів ваша вага повернеться в норму.

Фактори, що впливають на ендокринну систему

Процес нормалізації гормонального фону організму повністю безпечний для вашого здоров’я. Професійні лікарі центру «Інновейт» використовують тільки перевірені методики, які вирізняються високими результатами. Це надійний спосіб відновити свою вагу до оптимальних показників.

Згідно з останніми дослідженнями, в організмі людини можуть функціонувати в середньому до 500 гормонів, при цьому досліджено і описано поки всього близько 50. Але і такі результати дозволяють лікарям ефективно працювати з залозами, коректно встановлювати діагнози і визначати правильну методику лікування.

Основні фактори, що впливають на роботу ендокринної системи, такі:

  • погана екологічна ситуація. У забрудненому середовищі робота залоз дуже порушується, чому сприяють токсини і важкі метали з атмосфери. Гормони не виконують своє основне завдання, їх вироблення значно знижується;
  • погана вода. Якщо вона досить жорстка і непридатна для пиття, то деякі її елементи можуть осідати в організмі і не виводитися;
  • якість і збалансованість їжі;
  • стреси. Чим більше людина нервує, тим гірше його стан в цілому. Тому будь-який психічний розлад варто лікувати вчасно під наглядом професіонала;
  • спадковість. Дуже часто захворювання ендокринної системи переходять у спадок;
  • до хвороб ендокринної системи найбільш схильні жінки у віці від 40 років, найпоширеніші випадки – гіпотеріоз і гіпертеріоз;
  • медичне втручання. На жаль, ринок медичних послуг в нашій країні перенасичений шарлатанами, які обіцяють пацієнтам «чарівні пігулки», а в результаті завдають організму людини непоправної шкоди.

Як працює ендокринологічний департамент нашого центру:

Команда наших лікарів, професійних ендокринологів, ретельно обстежує організм кожного клієнта і розробляє правильні шляхи для вирішення проблеми. Так, з самого початку необхідно провести консультацію – з’ясувати, який з вище перерахованих чинників міг вплинути на стан пацієнта. Обов’язковий етап – здача аналізів.

Першими діями лікарів будуть:

  • комплексний розгляд випадків кожного пацієнта, детальна консультація з усіх питань;
  • підбір індивідуальної методики для корекції стану;
  • постійний контроль самопочуття клієнта.

Останні новини

Вартість консультації                                              600грн.