INNOweight Course

Програма корекції ваги INNOWEIGHT Course спрямована на органічне і безпечне налагодження роботи ендокринної системи організму і обміну речовин. Це перший в Україні комплексний курс заходів, який включає в себе від 3 до 7 компонентів, відповідних всім аспектам нормалізації ваги. Innoweight Course – методика, яка передбачає індивідуальний підхід: компоненти програми і їх пропорції призначаються виходячи з показників кожного конкретного організму людини, яка звернулася за допомогою в наш Центр. Подібні програми вже давно успішно реалізуються в США, Європі, Ізраїлі, тепер вони доступні і українцям. Для Вашої зручності існує два види надання програми. Стандарт. Передбачає регулярні візити пацієнта в клініку; Преміум. Передбачає проведення консультацій, оглядів, процедур та іншого обслуговування там, де це зручно Вам.

Компоненти програми

Всі компоненти підбираються індивідуально. Перед їх призначенням Ви проходите обов’язкові аналізи і консультацію ендокринолога. Нижче перераховані можливі складові.

null

Розробка професійної дієти

Професійний дієтолог визначить раціон харчування, якого необхідно дотримуватися для ефективної корекції ваги. Це може бути як низькокалорійна дієта, так і точкове виключення шкідливих саме для Вас продуктів. Дотримання дієти необхідне для успішного лікування.

null

Індивідуальні програми фізичних навантажень

Індивідуально для Вас буде запропонована комплексна програма фізичних тренувань. Вона розробляється таким чином, щоб Ви змогли скинути зайві кілограми, але при цьому жодним чином не нашкодили організму в цілому і окремим його системам.

null

Психологічна корекція харчової поведінки

Серед фахівців нашого центру - досвідчені практикуючі психологи (психотерапевти). Вони допоможуть Вам виправити харчову поведінка, а також зрозуміти ментальні причини його порушення. Разом із зайвою вагою в нашому центрі Ви позбавитесь і емоційно-психологічних перевантажень.

null

Вживання води

Вода - джерело життя. Ми налагодимо водний баланс Вашого організму.

null

Вітаміни B6, B12

Вживання зазначених вітамінів вже кілька років ефективно застосовується в лікуванні проблем з вагою. Їх дозування прописується індивідуально.

null

Засоби, що регулюють метаболізм

За необхідності ми застосовуємо медикаментозне лікування. Центром використовуються виключно препарати виробництва США, які виключають серйозні побічні реакції.

null

Програма масажів

Для підвищення ефективності програми ми індивідуально розроблюємо програму регулярних масажів. Вони допомагають позбутися надмірної ваги і супутніх йому проблем. Всі процедури здійснюються на базі центру.

ВПЕВНЕНІСТЬ У РЕЗУЛЬТАТІ

Ми розробляємо тільки дієві програми для наших клієнтів. Тому ми готові ручатися за результат. З клієнтами, які проходять INNOWEIGHT Course ми підписуємо договір про ефективність лікування.

Вартість програми INNOWEIGHT Course розраховується персонально. Для оплати курсу нашим клієнтам доступна оплата частинами.