Weight Lab

Перед тим, як лікар зможе призначити вам індивідуальну програму для лікування надмірної ваги, необхідно пройти комплекс аналізів, спрямованих на визначення стану вашого тіла в цілому. Найбільш продуктивними способами на даний момент є біоімпендансметрія і комплексний аналіз крові.

Біоімпендансметрія: основні моменти

Основною метою біоімпендансметріі є аналіз вашого тіла на предмет типів жиру (в т.ч. вісцерального), м’язів і рідини. Необхідно визначити кількісні показники цих параметрів вашого організму, і на їх підставі розробити комплекс заходів для ефективної корекції ваги.

Сама процедура займає всього кілька секунд, вона абсолютно безпечна для вашого здоров’я і повністю безболісна. Суть полягає в наступному: існують сполучні тканини в організмі людини, які краще або гірше проводять електричний струм. Так, наприклад, рідини вони проводять без проблем, а м’язи і жир – ні.

Таким чином, завдання лікаря – виміряти опір цих тканин (тобто імпенданс). На підставі цих показників і виводиться процентне співвідношення жиру, води і м’язів в організмі людини. Після того, як результат отриманий, можна звертатися до лікаря за подальшими рекомендаціями.

Ми проводимо біоімпендансметрію за допомогою новітнього американського обладнання – аналізаторів складу тіла людини InBody 570. Аналогічних апаратів на території пострадянського простору – одиниці. Деякі клініки використовують аналізатори значно гіршої якості, що, безумовно, впливає на правильність наступних рекомендацій і, як наслідок, на ефективність лікування.

Аналіз крові: що він визначає

Найбільш важливими аналізами крові для вибудовування індивідуальної методики схуднення залишаються показники гормонального спектру. На базі нашого центру ви можете здати всі необхідні аналізи, і завдяки їх результатам, наші лікарі правильно підберуть процедури лікування, складуть правильний раціон для вас, детальніше вивчать причини ожиріння.

Біоімпендансметрія

Для того, щоб скласти найбільш коректну модель для корекції ваги, необхідно точно знати особливості вашого тіла. Тут на допомогу приходить біоімпендансметрія. Це безболісна і повністю безпечна процедура, яка дозволяє визначити, що в вашому тілі переважає.

В цілому, біоімпендансметрія показує наступні параметри:

  • індекс маси тіла (з його допомогою можна визначити, чи в нормі вага людини, якщо ні – то стадію ожиріння);
  • процентний вміст жирової тканини в організмі людини;
  • скелетно-м’язову масу і активну клітинну масу;
  • кількість сукупної рідини в тілі. Враховується: лімфа і кров, внутрішньоклітинна рідина, а також і та, яка знаходиться в зв’язаному стані (наприклад, в набряклостях);
  • показники питомого і основного обміну речовин (вимірюється в ккал);
  • кут біоімпенданса (фазовий). Цей параметр спрямований на визначення біологічного віку людини.

Навіщо така процедура

Лікування зайвої ваги вимагає комплексного підходу. Саме тому необхідно ретельно досліджувати організм клієнта, щоб дати йому найбільш точні і безпечні рекомендаціі. WeightLab – перший комплекс послуг в Україні, спрямований суто на визначення причин надмірної ваги і аналіз її наслідків для організму на поточний момент.

Вартість біоімпендансметрії                                        1000грн.

Аналіз крові

Ретельний аналіз крові – це ще один важливий ключ до вирішення проблеми зайвої ваги. Клітинний склад крові дозволяє лікарям побачити, які чинники впливають на розвиток проблеми ожиріння. Це може бути пов’язано з порушеннями метаболізму – уповільнений обмін речовин часто може стати причиною занадто швидкого набору ваги. Дуже важливим є і гормональний спектр – ендокринологу необхідно знати, який гормон проявляє дуже високу або низьку активність і як це може бути пов’язано з вашими кілограмами. Лабораторні дослідження проводяться дуже швидко завдяки новітньому обладнанню та високій кваліфікації наших фахівців.

Останні новини